LASER MEDIOSTAR MONOLITH – PERŁA BEZBOLESNEJ EPILACJI LASEROWEJ!

Laser Mediostar Monolith, z portfolio Nova Group, otrzymał niezwykle cenną i ważną nagrodę – Perłę Dermatologii Estetycznej, w kategorii: Innowacyjność i Technologia. Nagroda, od Stowarzyszenia Lekarzy i Dermatologów Estetycznych, przyznawana jest NAJLEPSZYM,
NAJBARDZIEJ SKUTECZNYM ORAZ W PEŁNI BEZPIECZNYM PRODUKTOM NA POLSKIM RYNKU.

Mediostar Monolith to pierwszy i jedyny laser epilacyjny w historii, który otrzymał Perłę Dermatologii Estetycznej!

Urządzenie oferuje szereg rewolucyjnych rozwiązań, niedostępnych do tej pory w laserach epilacyjnych. Dzięki nim zabiegi są: SZYBKIE, SKUTECZNE I BEZPIECZNE, NIEZALEŻNIE OD PORY ROKU, KARNACJI, CZY KOLORU WŁOSÓW. Najnowszy laser diodowy, stworzony został z okazji 20-lecia obecności Mediostar na światowych rynkach, przez światowego lidera w produkcji laserów medycznych – niemiecką firmę Asclepion Laser Technologies.

Dziękujemy wszystkim lekarzom, którzy wzięli udział w głosowaniu i przysyłali swoje głosy na laser Mediostar! Niezwykle cieszy nas ta nagroda i jako Nova Group jesteśmy dumni, że możemy oferować Państwu najwyższej jakości urządzenie, które cieszy się tak dużym uznaniem i zaufaniem wielu lekarzy i specjalistów!

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT LASERA

Mediostar Monolith oparty jest na jedynej w swoim rodzaju technologii diodowej, wykorzystującej optymalne połączenie dwóch długości fali: 810/940 nm, będących wynikiem trwających 20 lat badań klinicznych. Co istotne, wyróżnik ten umożliwia również wykonywanie laserem skutecznych zabiegów leczenia trądziku aktywnego i fotoodmładzania. Laser posiada najwyższą dostępną na rynku moc – 5000W, co pozwala na zwiększenie efektywności epilacji w najtrudniejszych przypadkach. Szeroki zakres regulacji długości impulsu, od 3 do 400 ms, umożliwia skuteczną epilację najdrobniejszych i najcieńszych włosków. Laser posiada również tryb dynamiczny, z wyjątkowo wysoką częstotliwością do nawet 20Hz, dzięki czemu można wykonywać bardzo szybkie procedury, na dużych powierzchniach. Głowice wyposażone są w wysoce wydajny system chłodzenia kontaktowego 360⁰, wykorzystujący technologię chłodzenia naskórka przed, w trakcie i po „strzale”, dla maksymalnego bezpieczeństwa i skuteczności zabiegowej na wszystkich fototypach skóry (I – VI). Głowice Monolith z wbudowanym termometrem, zapewniają użytkownikowi pełne poczucie bezpieczeństwa pracy i poprawności chłodzenia. Niezwykle ważnym wyróżnikiem lasera jest jednorodność plamki zabiegowej – homogenny rozkład energii na całej powierzchni, uzyskiwany za pomocą opatentowanego systemu TAPER. Dzięki temu uzyskuje symetryczny efekt zabiegowy i nie ma niebezpieczeństwa powstawania „gorących plam”.

Mediostar Monolith posiada najszerszą oferowaną dostępność głowic zabiegowych – od bardzo precyzyjnej plamki o powierzchni 1cm2, przez 1,5 i 3cm2 aż po największą plamkę zabiegową na rynku – 10cm2 . Dzięki temu użytkownik jest w stanie dobrać głowicę zabiegową do indywidualnych potrzeb, a także dotrzeć do najgłębiej osadzonych cebulek włosa. Istotną innowacją jest możliwość wyposażenia głowic Monolith w jednorazowe nakładki, co zdecydowanie zwiększa higienę zabiegu, usprawnia pracę oraz daje klientowi poczucie wyjątkowości zabiegu. Wszystkie te wyróżniki sprawiają, że zabieg wykonany tym laserem Mediostar Monolith jest skuteczniejszy, szybszy i delikatniejszy niż kiedykolwiek wcześniej!