GŁOWICE

Głowice Zabiegowe Monolith

Nowe, lekkie i ergonomiczne głowice Monolith wyznaczają nowe standardy w laserowych zabiegach medycyny estetycznej, gwarantując maksymalną stabilność. Specjalnie opracowana technologia, wygląd i koncepcja wykonywania zabiegów obejmująca kontaktowy system chłodzenia skóry 360°, a także precyzyjnie wyselekcjonowane materiały zapewniają długą żywotność i absolutne bezpieczeństwo. To odpowiednie rozwiązanie dla każdej potrzeby oraz liczne możliwości kombinacji, dzięki podwójnemu systemowi portów na głowice. Idealne narzędzie do codziennej pracy dla każdego użytkownika.

MeDioStar może być wyposażony w następujące głowice Monolith:

  • Monolith XL

Monolith XL, który posiada największą plamkę zabiegową o wielkości 10 cm² i moc do 5000W. Oferuje najszybsze zabiegi epilacji dla dużych obszarów, takich jak nogi, ramiona i plecy. 

  • Monolith L

Monolith L, który posiada plamkę  o wielkości 3 cm² i moc do 3 400W, jest najlepszym wyborem do szybkiego opracowywania zarówno małych, jak i dużych powierzchni. 

  • Monolith M

Monolith M, który posiada plamkę o wielkości 1,5 cm² i moc do 1700W umożliwia pracę na małych powierzchniach. 

  • Monolith S

Monolith S, który posiada wielkość plamki 1 cm² i moc do 1275W, jest prostym i niedrogim zestawem startowym do profesjonalnego usuwania owłosienia.

 

Ponadto, dostępne są dodatkowe głowice:

  • Monolith ALX

Głowica ALX dostarcza wiązkę aleksandrytową 755 nm oraz najnowsze rozwiązania technologii laserów diodowych. To połączenie efektywności absorpcji promieniowania laserowego ze wszystkimi zaletami diody laserowej.

  • Głowica naczyniowa

Mediostar dodatkowo posiada głowicę naczyniową, dedykowaną do przezskórnych zabiegów naczyniowych na nogach, hemangiom a także innych poszerzonych naczyń krwionośnych. Zabiegi są nieinwazyjne i w zdecydowanej większości przypadków nie wymagają znieczulenia. Długość fali znajduje się w zakresie bliskiej podczerwieni, dzięki czemu dociera nawet do głębszych naczyń. Głowica naczyniowa wykorzystuje specjalnie zaprojektowaną głowicę z wysuniętą końcówką (plamka 0,12 cm²) oraz zintegrowany system chłodzenia dla optymalnych efektów zabiegu. Długość fali to 940 nm, która jest silnie absorbowana przez hemoglobinę co skutkuje selektywnym i efektywnym zabiegiem.