CECHY

 

USUWANIE WŁOSÓW

Silniejszy, szybszy i jeszcze nowocześniejszy

Nowy MeDioStar® jest laserem diodowym wysokiej mocy i już szóstej generacji, który powstał w firmie Asclepion Laser Technologies. Jest to najnowsza innowacja, w zakresie projektowania i technologii, wyróżniająca się m.in: maksymalną mocą, najkrótszymi impulsami, największą gamą głowic

Maksymalna moc, mieszanka długości fali i tryb dynamiczny

Jedyna w swoim rodzaju technologia diodowa, o długości fali 810/940 nm, zmiennej długości impulsu (3-400 ms) i wysoce wydajnym systemie chłodzenia, gwarantuje bezpieczne zabiegi dla wszystkich fototypów skóry (I-VI). Dzięki mocy do 5000 Watów i plamce o wielkości 10cm2, MeDioStar® umożliwia również większą głębokość penetracji tak, aby skutecznie zniszczyć głęboko osadzone mieszki włosowe. Tryb dynamiczny umożliwia krótkie impulsy z wysoką częstotliwością do 20 Hz. Wszystkie te cechy sprawiają, że zabieg jest skuteczniejszy, szybszy i delikatniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Rękojeść Monolith z chłodzeniem skóry 360°

MeDioStar® posiada nowe głowice Monolith, które zostały całkowicie przebudowane. Są bardziej ergonomiczne, lżejsze, mocniejsze i mają bardziej elastyczny przewód, dla pełnego komfortu – łatwiejszych i wygodniejszych zabiegów. Kontaktowy system chłodzenia skóry 360° bardzo skutecznie schładza naskórek, chroni skórę przed oparzeniami i umożliwia pracę w dowolnym kierunku. Technologia TAPER firmy Asclepion zapewnia równomierne rozprowadzenie energii w całym polu zabiegowym, co zapobiega powstawaniu „gorących plam” i zmniejsza ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Szafirowa końcówka zapewnia również optymalną ochronę wiązki włókien laserowych i maksymalną niezawodność. Wiele metod zabiegowych dostępnych jest również dzięki nowemu systemowi z możliwością podłączenia dwóch głowic jednocześnie.

10,1-calowy ekran dotykowy LCD z przeprojektowanym oprogramowaniem

MeDioStar® posiada nowy, dotykowy 10,1-calowy ekran LCD z całkowicie przebudowanym i intuicyjnym interfejsem użytkownika. Użytkownicy mogą wybierać między predefiniowanymi programami i zaawansowanymi ustawieniami. Początkujący użytkownicy mogą wybrać konkretny zabieg, a urządzenie następnie samo ustawia zalecane parametry. Osoby zaawansowane mogą przejść bezpośrednio do ekranu roboczego i samodzielnie skonfigurować parametry. Istnieją również indywidualnie konfigurowalne liczniki online, które wyświetlają czas zabiegu lub użycie impulsów w czasie rzeczywistym. Gwarantuje to optymalną kontrolę.

Wielofunkcyjny wózek i ulepszenia.

MeDioStar® został opracowany jako urządzenie tzw. „napółkowe”, wyposażony w unikalny i wielofunkcyjny wózek. Uzupełnia on atrakcyjny wygląd MeDioStar® i oferuje dwie szuflady na dodatkowe akcesoria. Ten system można w przyszłości w łatwy sposób rozbudować o dodatkowe moduły high-tech typu plug-and-play, dla zwiększenia liczby opcji zabiegowych.

Bezprzewodowy footswitch

Nowy, bezpieczny i nowoczesny przełącznik nożny umożliwia zwiększoną wygodę zabiegów. Komunikacja z urządzeniem następuje przez Bluetooth co sprawia, ze irytujące splątane kable należą już do przeszłości. Przełącznik nożny można przechowywać w uchwycie z tyłu urządzenia MeDioStar®.

Higieniczne nakładki jednorazowego użytku

Firma Asclepion opracowała elastyczną nakładkę jednorazowego użytku, która zapewnia najwyższy możliwy poziom higieny w trakcie zabiegu. Indywidualnie dopasowuje się ona do każdej końcówki Monolith , można ją w łatwy sposób nakładać na głowicę. przed każdym zabiegiem.

Szybsza obsługa techniczna

MedioStar® może być serwisowany online. Zdalna weryfikacja zapewnia nie tylko szybszą obsługę ale także skraca czas trwania czynności serwisowych. Czujnik Shockwatch, zamontowany na wszystkich głowicach, gwarantuje optymalną kontrolę, a dzięki rewolucyjnemu mechanizmowi system można również naprawiać znacznie szybciej na miejscu.