O NAS

Nova Group jest jedną z najbardziej cenionych firm w branży medycyny estetycznej i kosmetologii. W ofercie posiadamy najwyższej klasy sprzęt dla klinik i gabinetów medycyny estetycznej m.in.: lasery medyczneurządzenia do liftinguleżanki oraz meble i akcesoria. Wyróżnia nas szerokie portfolio innowacyjnego sprzętu, ale także ponad 35-letnie doświadczenie na rynku oraz dogłębna znajomość branży, poparta referencjami od klientów.

Rozwijamy medycynę estetyczną w całej Polsce!

Nasze urządzenia można spotkać w wielu szanowanych SPA i gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce.

Blisko współpracujemy z lekarzami, kosmetologami i ekspertami, co sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej innowacyjne, pożądane przez rynek technologie, które kreują przyszłość medycyny estetycznej w Polsce i wyznaczają nowe kierunki rozwoju.

Potwierdzają to specjaliści z takich klinik jak:

Wykonywane zabiegi: epilacja, dermatologia i laseroterapia estetyczna i ogólna, dermochirurgia, dermokosmetyka, zabiegi na ciało, zabiegi liftingujące, ujędrnianie skóry, pozbywanie się zmarszczek, zabiegi naczyniowe, chirurgia estetyczna

Wyposażamy również strefy SPA w hotelach w całej Polsce:- Hilton Świnoujście,

Śledzimy największe trendy medycyny estetycznej!

Jako dystrybutor sprzętu dużą wagę przywiązujemy do nieustannego śledzenia światowych trendów. Wychodzimy bowiem z założenia, że w czasach rosnącej konkurencyjności kluczem do odniesienia sukcesu biznesowego jest nie tylko wnikliwe analizowanie potrzeb pacjentów, ale również ich wyprzedzanie i proponowanie unikalnych rozwiązań, w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do kliniki, czy gabinetu medycyny estetycznej.

Oferujemy urządzenia najlepszych marek w dziale medycyny estetycznej i kosmetologii!

Od wielu lat stawiamy na jakość, dlatego współpracujemy ze światowymi markami, gwarantując tym samym solidne produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających lekarzy i pacjentów. W naszej ofercie znajdują się takie marki jak: Asclepion Laser Technologies, Candela, Gharieni, Venus Concept.

Nasza praca to pasja i takich też zatrudniamy pracowników, pełnych pasji i wiedzy. Oferujemy kompleksową pomoc przy doborze odpowiedniego urządzenia, odpowiadamy na wszystkie pytania z pełną precyzją, oraz wspieramy w trakcie korzystania z zakupionych sprzętów.

Jesteśmy obecni w Social Mediach, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach świata medycyny estetycznej, przedstawiamy nasze urządzenia medyczne i multiplatformy, które wprowadzają do praktyki wiele różnych możliwości zabiegowych. Nasi specjaliści odpowiadają na pytania, a dział marketingu podpowiada jak wybić się i osiągnąć postawione sobie cele.

Polub profil Nova Med na Facebooku -> https://bit.ly/3gdPD9h

Polub profil Nova Med na Instagramie -> https://bit.ly/3rejbdf

W razie pytań prosimy o kontakt: wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy TU. lub telefoniczny +48 602 335 444