O NAS

NOVA GROUP

Jesteśmy jedną z najbardziej cenionych firm, z ponad 35 letnim doświadczeniem, działającą w branży medycyny estetycznej i kosmetologii. Oferujemy  najnowocześniejsze lasery medyczne (m.in. Er:YAG, Nd:YAG, CO2, diodowe) w tym rewolucyjne rozwiązanie jakimi są niewątpliwie lasery MEDIOSTAR MONOLOLITH oraz QuadroStar Por Yellow i PicoStar, wielofunkcyjne platformy i urządzenia zabiegowe (m.in. IPL, RF frakcyjny, CORE RF, HIFU), podstawowe aparaty kosmetologiczne oraz wyjątkowe fotele i leżanki zabiegowe. Posiadamy innowacyjne rozwiązania do ginekologii estetycznej opierające się na doskonałym laserze niemieckiej firmy Asclepion – MCL31 Juliet.

  • Oferujemy całościową obsługę klientów instytucjonalnych – od etapu doradztwa, poprzez realizację – po obsługę posprzedażową, w zakresie tworzenia nowoczesnych stref spa, wellness i fitness w hotelach oraz salonach odnowy biologicznej.
  • Dzięki ponad 35-letniemu doświadczenie posiadamy własne, wypracowane know-how, które przekłada się na celny wybór najlepszych, dostępnych na rynku technologii. W naszym portfolio znajdują się innowacyjne urządzenia z zakresu medycyny estetycznej m.in. lasery do epilacji, sprzęt do modelowania i urządzenia medyczne.
  • Współpracujemy ze ściśle wyselekcjonowanymi, światowymi producentami profesjonalnych marek kosmetycznych. Posiadamy propozycje pełnych linii zabiegowych zarówno dla dużych hotelowych SPA, jak i niewielkich gabinetów kosmetycznych, które wyróżniają się wysoką skutecznością zabiegową.

Jako wiodący dostawca sprzętu z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyków profesjonalnych oraz wysokiej klasy wyposażenia w swoim portfolio posiadamy najlepsze produkty światowych marek:

  • Kosmetyczne: Maria Galland, Skeyndor, Arosha, Scens, Kurland
  • Kosmetologia i medycyna estetyczna: Asclepion, Candela, Asterasys, Gharieni, SNJ, SeoulniMedicare, Mantis, NovaClinical
  • Sprzęt do spa i wellness: Gharieni, Kurland (Haslauer), Float Spa, Trautwein
  • Solaryjne: megaSun (KBL AG), Lighttech
  • Fitness: Salter

Naszymi największymi atutami są: bogate doświadczenie – istniejemy na rynku od 1984 roku – jak również szerokie portfolio produktów oraz dogłębna znajomość branży, poparta referencjami klientów. Wyróżnia nas zespół Ekspertów, zapewniający obsługę na najwyższym poziomie. Marki z portfolio Nova Group zdobyły wiele prestiżowych nagród m.in. Perła Dermatologii Estetycznej 2020 i 2019, Wybór Redakcji Glamour Glammies 2019, 2018 i 2017, Beauty Forum Awards 2020, 2019, 2018 i 2017, Inspiracje LNE 2019, 2018, 2017 i 2016, Best Beauty Buys 2016 i 2015, Glammies 2016 i 2015, Inspiracje Roku 2016, Beauty Premium 2016, 2015 i 2014, Spa Inspiracje 2016, 2015 i 2014 oraz Złoty Krokus 2013.

Dużą wagę przywiązujemy do śledzenia i nieustannego wdrażania innowacji w zakresie naszej oferty. Wychodzimy bowiem z założenia, że w czasach rosnącej konkurencyjności kluczem do sukcesu jest już nie tylko analizowanie potrzeb klientów ale też wyprzedzanie ich. Przemyślana inwestycja to decyzja o współpracy z partnerem, za którym stoją: doświadczenie, know-how, rozpoznawalne marki i co najważniejsze – wiedza na temat tego, czego klienci oczekiwać będą w przyszłości.

Zapraszamy do współpracy