Gładka, napięta i odmłodzona skóra dzięki laserowi MEDIOSTAR KOBRA

MEDIOSTAR-KOBRA-ulotka-1-e1489671292456

GŁADKA, NAPIĘTA I ODMŁODZONA SKÓRA

DZIĘKI LASEROWI MEDIOSTAR NEXT!

Dziś zarówno kobiety, jak i mężczyźni poszukują technologii, która pozwoli im na całościowe i długoterminowe dbanie o wygląd. Odpowiedzią na te potrzeby jest Mediostar Next – innowacyjny laser, który dzięki możliwości konfiguracji różnych głowic, pozwala na wykonanie całego spektrum zabiegów: bezbolesnej epilacji, fotoodmładzania, jak również leczenia trądziku, grzybicy paznokci czy zamykania naczynek. Rewolucyjny laser Mediostar Next dostępny jest teraz z nową głowicą KOBRA, służącą do termoliftingu!

Długo oczekiwana premiera wreszcie stała się faktem! Głowica KOBRA umożliwia niemal natychmiastowe uzyskanie efektu młodszej, napiętej skóry, która dodatkowo zostaje rozjaśniona i odnowiona. Dzięki niej uzyskasz długotrwały efekt znacznie odmłodzonej skóry, już po pierwszym zabiegu.

Mediostar KOBRA to idealna propozycja dla wszystkich osób, które chcą na długi czas opóźnić procesy starzenia i im przeciwdziałać. Opiera się na oddziaływaniu światła podczerwonego do podgrzania skóry, na poziomie skóry właściwej. Gwarantuje to podanie skórze równomiernej energii cieplnej. Działanie wysokiej temperatury powoduje natychmiastowe skrócenie włókien kolagenowych i przebudowę skóry właściwej, dając spektakularny efekt uniesienia. Stymulowane komórki, systematycznie przez kolejne tygodnie, przywracają skórze młodzieńczy i promienny wygląd. Laser podgrzewa skórę równomiernie oraz progresywnie, przy stałym chłodzeniu, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo zabiegu.

W procesie termoliftingu uzyskujemy poprawę jakości, jędrności, gęstości i elastyczności skóry. Rozjaśniony naskórek i odnowiona tekstura skóry, widoczne są już po pierwszej sesji. Dodatkowo, złagodzenie zostają drobne zmarszczki oraz zmniejszona zostaje widoczność porów. Mediostar KOBRA polecany jest przy utracie jędrności skóry na: twarzy, szyi i dekolcie, w wyniku procesu starzenia lub utraty dużej masy ciała. Z powodzeniem obkurcza także skórę na brzuchu i piersiach u kobiet po porodzie i po okresie karmienia. Terapii może poddać się osoba w każdym wieku oraz z każdym rodzajem skóry. Nowe urządzenie firmy Asclepion doskonale odmładza, w całkowicie bezpieczny sposób i co najważniejsze – efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu i są one długotrwałe.

Teraz Mediostar Next dostępny jest z następującymi głowicami: ST oraz XL do zabiegów epilacji, fotoodmładzania, jak również leczenia trądziku i grzybicy paznokci. Głowica VAS to z kolei doskonały sposób na zamykanie naczynek oraz nowość – KOBRA służąca do termoliftingu.

Terapeuta zyskuje zatem ogromne możliwości zabiegowe, konfigurując odpowiednio innowacyjne urządzenie z wybranymi przez siebie głowicami, dzięki czemu jest w stanie rozwiązać większość problemów klientów.

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Mediostar Next – wybierz laser z preferowanymi głowicami, do swojej codziennej pracy. Jeśli jesteś już użytkownikiem lasera Mediostar Next – sprawdź możliwości zakupu głowicy KOBRA i rozwinięcia oferty zabiegowej dla swoich klientów!