MEDIOSTAR NEXT PRO

 

MEDIOSTAR-NEXT-BANNER-3

 

Mediostar Next Pro

Więcej niż laser!

DOSKONAŁE EFEKTY EPILACJI, BEZPIECZNY I KOMFORTOWY ZABIEG

MeDioStar NeXT PRO to synonim bezpiecznej i skutecznej epilacji. Doskonałe efekty są osiągane zarówno w przypadku bardzo jasnej, jak i bardzo ciemnej karnacji oraz jasnych i ciemnych włosów. Wysoka energia dociera także do mieszków włosowych na głębszych poziomach. Nawet przy używaniu energii o większej gęstości urządzenie zawsze działa delikatnie, co gwarantuje w pełni bezpieczny, delikatny zabieg, bez ryzyka poparzeń, czy termalnych uszkodzeń naskórka. Światło lasera przechodzi przez powierzchowne warstwy skóry, a melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje jego energię. Powstająca, w wyniku absorpcji, energia cieplna powoduje uszkodzenie otoczenia mieszków włosowych odpowiedzialnego za odrastanie włosa.

Zalety zabiegów z wykorzystaniem lasera Mediostar Next Pro >>> więcej

Leczenie zmian naczyniowych

MeDioStar NeXT PRO oferuje więcej niż tylko samą epilację, a jego uniwersalność i łatwość użytkowania można z sukcesem wykorzystać także do usuwania niebieskich i czerwonych pajączków żylnych na nogach i twarzy oraz leczenie naczyniaków. Korzystne wyniki obserwuje się u coraz większej liczby pacjentów. Zabiegi są nieinwazyjne i nie wymagają znieczulenia. W przypadku typowych rozszerzonych naczyń kończyn dolnych, które są większe i znajdują się głębiej pod powierzchnią skóry, w większości przypadków lasery o długościach fali w zakresie bliskiej podczerwieni, takie jak laser diodowy MeDioStar NeXT PRO z głowicą VAS, którego długość fali jest zbieżna z 3 pikiem absorpcji hemoglobiny – nadają się lepiej,  ponieważ emitowane przez nie światło lasera dociera głębiej, powodując koagulację całego naczynia.

Kolejnym istotnym czynnikiem jest większa średnica plamki (osiągana dzięki dużej mocy wyjściowej urządzenia MeDioStar NeXT PRO), dzięki czemu promieniowanie laserowe dociera głębiej przy identycznej fluencji.

Zalety zabiegów zamykania naczyń laserem Mediostar

 • Wykorzystujemy głowicę VAS o długości fali 940 nm które to promieniowanie odpowiada 3 pikowi hemoglobiny i oxyhemoglobiny
 • Laser umożliwia zamykanie naczyń o średnicach 0,5 mm – 2 mm
 • Doskonale sprawdza się przy następujących wskazaniach: naczyniaki, Venous lake, spiker Naevi, Lymphangiomas, Granuloma Pyogenicum.

Odmładzanie skóry laserem Mediostar Next Pro

Dermatolodzy coraz częściej spotykają się z oczekiwaniem przywrócenia jasnego i młodego wyglądu skóry. Nie ma prostszego rozwiązania niż MeDioStar NeXT PRO, bowiem rozmiar plamki laserowej, w tym urządzeniu, gwarantuje całkowicie skuteczne leczenie wszystkich typów skóry. Zintegrowany system chłodzenia skóry  i jednorodność plamki ograniczają działania niepożądane do minimum i zapewniają minimalny okres gojenia. Fotoodmładzanie jest zabiegiem bardzo przyjemnym, bezbolesnym i co ważne – wykonywany metodą bezdotykową.

Wskazaniami do fotoodmładzania są:

 • Redukcja zmarszczek
 • Zmniejszenie porów
 • Poprawa struktury skóry
 • Rozjaśnienie skóry
 • Zmniejszenie przebarwień
 • Poprawa struktury – zagęszczenie i ujędrnienie skóry

Usuwanie zmian trądzikowych laserem Mediostar Next Pro

Skazy i niedoskonałości skóry często są przyczyną dyskomfortu psychologicznego i psychosomatycznego, a w przypadku trądziku odwróconego – mogą stanowić poważny problem. Laser MeDioStar NeXT stanowi niezbędną pomoc, w usuwaniu zmian skórnych podczas szybkich i bezbolesnych zabiegów, bez konieczności stosowania środka znieczulającego dla następujących typów:

 • Acne Vulgaris
 • Acne Inversa

Najlepsze efekty uzyskuje się w początkowej fazie leczenia.

Już po pierwszym zabiegu następuję poprawa struktury skóry i widoczne zmniejszenie stanów zapalnych.

Co ważne, podczas zabiegów trądziku laserem Mediostar NeXT PRO nie następuje obciążenie wątroby, jak w przypadku leczenia farmakologicznego.

Grzybica Paznokci

Infekcje grzybicze paznokci, zwłaszcza paznokci u stóp, są najbardziej powszechnymi schorzeniami grzybiczymi. Około pięć procent populacji, ma zdiagnozowaną grzybicę paznokci, ale szacowana liczba osób dotkniętych jest około cztery do pięciu razy wyższa.

Wielu pacjentów zauważa zmianę koloru paznokci i nieatrakcyjny wygląd co może powodować dyskomfort. Jednak Onychomycosis nie jest tylko problemem kosmetycznym, ponieważ nieleczona infekcja rozprzestrzenia się niszcząc komórki paznokcia, co prowadzi do odseparowania płytki paznokciowej od łożyska.

Zakażenie grzybicze może być leczone specjalnymi preparatami przeciwgrzybicznymi, ale muszą być stosowane przez długi czas, nie zawsze skutecznie, co więcej mogą powodować efekty uboczne.

Infekcja nieleczona może całkowicie zniszczyć płytkę paznokcia. W dodatku, może dojść do zakażenia zdrowych paznokci I zaburzeń krążeniowych.

Nową metodą przywracania zdrowej płytki paznokciowej jest zabieg laserowy z wykorzystaniem lasera Mediostar Next Pro. Zabieg laserowy polega na podgrzaniu paznokcia I otaczającej skóry. Wysoka energia świetlna emitowana przez laser penetruje przez płytkę paznokcia, podnosi temperaturę łożyska paznokcia. Zwiększenie temperatury pasożytów powodujących zakażenie, powoduje ich zabicie.

Czas zabiegu zależy od rozmiaru paznokcia ale rzadko przekracza 2 minuty. Już po pierwszym zabiegu widać znaczną poprawę zmian chorobowych.

Termolifting

W procesie termoliftingu uzyskujemy poprawę jakości, jędrności, gęstości i elastyczności skóry. Rozjaśniony naskórek i odnowiona tekstura skóry, widoczne są już po pierwszej sesji. Dodatkowo, złagodzenie zostają drobne zmarszczki oraz zmniejszona zostaje widoczność porów.

 

MEDIOSTAR KOBRA FOTO

MeDioStar KOBRA – Dotyk młodości

Co to jest MeDioStar KOBRA?

Kobra wykorzystuje światło w celu stymulacji fibroblastów do wzmożonej produkcji kolagenu. W procesie termoliftingu uzyskujemy poprawę jakości, jędrności, gęstości i elastyczności skóry. KOBRA podgrzewa skórę równomiernie oraz progresywnie, przy stałym chłodzeniu by zapewnić komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Wynikiem jest gładka i napięta skóra.

 • KOBRA opiera się na oddziaływaniu światła podczerwonego do podgrzania skóry, na poziomie skóry właściwej. Gwarantuje to podanie skórze równomiernej energii cieplnej.
 • Działanie wysokiej temperatury powoduje natychmiastowe skrócenie włókien kolagenowych i przebudowę skóry właściwej dając efekt uniesienia. Stymulowane komórki przez kolejne tygodnie przywracają skórze młodzieńczy wygląd. Podczas zabiegu naskórek chroniony jest przez ciągłe chłodzenie.
 • KOBRA polecana jest przy utracie jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie  w wyniku procesu starzenia lub utraty dużej masy ciała. Z powodzeniem obkurcza skórę na brzuchu i piersiach u kobiet po porodzie i okresie karmienia.
 • Terapii może poddać się osoba w każdym wieku oraz z każdym rodzajem skóry.
 • Efekty widoczne są już po pierwszej sesji. Optymalne rezultaty będą pojawiały się przez następne 5-6 miesięcy, co jest związane z procesem neokolagenezy, czyli stymulacji produkcji kolagenu – białka odpowiedzialnego za jędrność oraz napięcie skóry. Częstotliwość zabiegów uzależniona jest od kondycji skóry pacjenta.
 • Skóra bezpośrednio po zabiegu jest lekko zaczerwieniona oraz delikatnie obrzęknięta.
 • Emitowany impuls powoduje uczucie gorąca w miejscu zabiegowym. Nie jest konieczne znieczulenie w obszarze zabiegowym.

Atuty MeDioStar KOBRA

 • Bezpieczny i komfortowy
 • Poprawa gęstości skóry, owalu twarzy
 • Ujędrnienie całego ciała
 • Stymulacja fibroblastów do odnowy kolagenu
 • Chłodzenie skóry podczas zabiegu
 • Nieinwazyjny

Zastosowanie MeDioStar KOBRA

 • Termolifting
 • Łagodzenie drobnych zmarszczek
 • Tonowanie skóry
 • Rozjaśnienie i ujędrnienie
 • Poprawa tekstury naskórka
 • Zmniejszenie powiększonych porów

Gwaratnowana skutecznosć MeDioStar KOBRA

MeDioStarKOBRA gwarantuje efekt rozjaśnienia  naskórka i odnowienie tekstury skóry, widoczne już po pierwszej sesji, a efekt widocznego odmłodzenia już po trzech zabiegach!

Zabiegi z użyciem MeDioStar KOBRA

MeDioStarKOBRA to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą opóźnić procesy starzenia! Nowe urządzenie firmy Asclepion doskonale odmłodzi Twoją twarz w całkowicie bezpieczny i naturalny sposób! Sugerowana terapia to od 5 do 8 sesji, w odstępach nie mniejszych niż 15 dni.